VENICE BEACH
 

Venice beach je úplne iný svet. LA je tak rozmanité a dá sa v ňom zažiť toľko iných vecí. Toto miesto je pre mňa špeciálne, pretože si pamatám úplne presne na ten moment keď som ho navštívila po prvýkrát. Toľkokrát som ho videla v hudobných klipoch alebo vo filmoch ,alebo v Baywatchi! Ľudia sú tu veľmi uvoľnení športujú a ja som si dnes prvý raz v živote vyskúšala skateboard! Odmalička som bola inlinerka. Korčule som milovala a keď som ako teenegerka chodievala ku nám do Prievidze do skateparku a stretávala aj skejťákov, ktorí svoje skejty často búchali o zem, pretože sa im nepodarilo urobiť nejaký trik už viem prečo :D Je to fakt náročné. Pri skate vám pracuje celé telo, udržiavate si ním rovnováhu a fakt to nie je jednoduché. Korčule sú oproti tomu tak jednoduché :D Našťastie som to prežila bez ujmy na zdraví a moje kolená sú bez škrabancov, síce som sem tam mala na mále. Dnes sa tu nakrúcal aj nejaký film .Bola tam ozaj veľká produkcia , ale herci ktorí tam hrali boli aziati, takže nič pre mňa :D Každý jeden deň myslím na to ako som vďačná. Za všetko, čo môžem zažívať a plniť si svoje sny. Toto mesto ma dobíja neskutočnou energiou a je to jediné miesto na svete kde si viem predstaviť ( okrem Slovenska) aj svoj život. Kto vie, možno som bola v minulom živote rodená Californčanka :)

www.ilovekuku.com

outfit by adidas.sk

Category: ♥ LA, ♥ outfit, ♥ Soňa, ♥ilovekuku, ♥KUKU. Comments: 9.

9 thoughts on “VENICE BEACH

 1. vaja vaja

  Krásne fotky:) kiežby som tam mohla byť tiež! A na skateboard by som si asi netrúfla, verím skôr korčuliam:D a mikina je tiež z adidasu?

  Reply
 2. klaudia.s

  Sonička, milujem na tebe, ako si vieš užívať každú voľnú chvíľku a celkovo život. Aká si šťastná, krásna a priam sršiš dobrou energiou :) Takýchto ľudí som si začala vážiť a vytesnila som tých negatívne mysliacich z môjho života, ktorí ma vyčerpavali. Nech sa darí Soni, užívaj naďalej :3
  BTW: 0:00

  Reply
 3. Nicol

  Wau Soni prekrásne fotky! :) Pošli nám trošku toho slniečka aj sem na Slovensko :( Ja som tiež od malička inlinerka! skate som ani poriadne neskúšala, ale je jasné, že je to naozaj náročné. :) Uvažovala som však nad pennyboardom ! Ten je skôr len tak na vozenie a navyše v takých krásnych farbách! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*