ZOEVA cosmetics
 

Ahojte. Neviem či ste už počuli o nemeckej dekoratívnej kozmetike ZOEVA. Svojou kvalitou a spracovaním patria medzi špičku profesionálnych produktov a svojou cenovou dostupnosťou sú blízke nielen profesionálom ale aj nadšencom líčenia. Mňa úplne dostali a dnes by som vám chcela predstaviť ich novinky , ktoré už čoskoro nájdete na ich online shope www.zoeva.sk Prekrásna paletka očných tieňov En Taupe Palette je zložená z teplých a studených odtieňov, ktoré svedčia každej farbe pleti.Inšpirovaná vzácnymi látkami, pripomína honosne hodvábnu róbu tančiacu v rytme pohybu.S  nápaditým dizajnom je nová paletka malým kúskom umenia. S láskou vyskladaná do najmenších detailov. Pozostáva z exkluzívnych farieb hnedo-šedej a béžovej s rôznymi dúhovými odleskami, zamatovo jemnými v nanášaní. 

ZOEVA En Taupe sada štetcov je špeciálnou edíciou, ktorá ide ruka v ruke s En Taupe paletkou.K sade štetcov patrí aj ladiaca taštička zdobená výrazným zipsom v tvare korunky, s futuristickými znakmi, ktoré z nej robia módny unikát.  

Život je prehliadkové mólo – kráčajte po ňom sebavedome s týmito modernými couture farbami :)

Mňa však zaujali aj rúže , ktoré sa absolútne hodia na prichádzajúce chladnejšie obdobie a neviem sa dočkať kedy vám ich nafotím aj na sebe. Obaly rúžov obsahujú magnet s ktorým sa už nemusíte báť o nie moc príjemné otvorenie rúžu, napríklad v kabelke. Čiže nie len farby, ale aj dizajn je veľmi praktický z čoho mám radosť ,keďže ja som už neraz zažila situáciu otvoreného rúžu v kabelke. No radosť všetko potom čistiť :D

Sofistikovaná paleta očných tieňov COCOA BLEND

Táto prekrásna paletka očných tieňov je Inšpirovaná teplými farbami praliniek, odtieňmi delikátneho nugátu a perleťových tónov marcipánu pre zvodné glamour líčenie. Je ódou na ženu, ktorá je sama o sebe pokušením s kúskom zakázaného, čo ju robí extra tajomnou a žiadanou. V spojitosti s ultra-precíznou linkou vo forme pera môžeme dosiahnuť dokonalý Diva-look. Linka je rýchloschnúca a nerozpíja sa. Vďaka maximálne tenkej špičke si linku nanesú aj začiatočníci v líčení. V nanášaní liniek budem asi navždy začiatočník, takže linka vo forme pera mi maximálne vyhovuje a o dosť uľahčuje nanášanie linky. 

A najlepšie na koniec! Sada štetcov na líčenie VEGAN PRIME SET. Už od nepamäti používam štetce , ktoré nie sú vyrábané zo zvieracích zložiek. Preto ma veľmi teší že kozmetika Zoeva aj tomuto venuje veľkú pozornosť. Je to kompletná sada vegánskych štetcov na dokonalý denný ale aj večerný makeup. Kompaktné a božsky jemné taklonové vlákna spravia z nanášania makeup-u jedinečný zážitok s dokonalým výsledkom. Taklon je ideálny na citlivú a na alergie náchylnú pleť.  Šité na mňa!

Všetky podukty nájdete na stránke www.zoeva.sk alebo na ich facebooku ZoevaSlovensko

Category: ♥ beauty tips. Comments: 3.

3 thoughts on “ZOEVA cosmetics

  1. miaslifestyle.blogspot.sk

    Tá paletka vyzerá nádherne! ♥ Sadu štetcov (inú ako máš ty) používam denno-denne a inú by som už ani používať nechcela :) Zoeva má veľmi dobré a kvalitné produkty :))

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*