The Color Run Bratislava
 

Ahojte. Dlho som sa neozvala , ale potrebovala som si trošku oddýchnuť aj od blogu :) Včera som sa zúčastnila skvelého behu The Color Run , ktorý je vo svete fenoménom a keď som sa dozvedela že sa bude konať aj v Bratislave neváhala som ani sekundu. Síce sa behu nevenujem a mala som aj obavu či to vôbec zvládnem ,hlavne v tomto teplom počasí , no nakoniec sa to podarilo. Bola som naozaj prekvapená z tak vysokej účasti bežcov a príjemne potešená z celej organizácie ale najviac ma tešila celá atmosféra dňa , vysmiate tváre všetkých ľudí a neskutočná energia ktorej sme mali včera všetci na rozdávanie a môjmu skvelému TV JOJ Running tímu. Inak myslela som si ,že farby zmyjem pomerne jednoduchšie ale bola to makačka. Už som si chvíľu myslela že budem mať ruky navždy ako šmolko :D Čo sa týka oblečenia všetky farby z neho zišli úplne v pohode :) Už sa neviem dočkať ďaľšieho ročníka The Color Run, bolo to neskutočné!!!

Čo je The Color Run? The Color Run™, tiež známy ako Päť najšťastnejších kilometrov na Zemi, je jedinečný farebný pretek, ktorý oslavuje zdravie, pohodu, individualitu a radosť s ostatnými. Nie je o výkone, ale o zábave. Je to päťkilometrový beh bez merania času, pri ktorom sú tisícky účastníkov na každom kilometri zasypávaní farbami od hlavy po päty.

Category: ♥ Soňa, ♥ tips. Comments: 10.

10 thoughts on “The Color Run Bratislava

 1. Veronika

  Krásne fotky! Nabudúci rok by som sa aj ja rada zúčastnila. Myslím, že 5 kilometrov je celkom v pohode terén. Len neviem či by som to ako pasívny bežec zvládla,hah. Všimla som si že veľa ľudí má aj medajle. Kto všetko ich dostával? Bežci, ktorý dobehli medzi prvými alebo všetci?
  Pekný deň!

  Reply
 2. vaja

  Určite treba prestávku aj v blogovani☺Sonička,nádherne fotky, bola si naozaj velmi farebná:)

  Reply
 3. Nicol

  Wau Soni tak toto sú krásne fotky plné farieb! :)) Budúce leto sa určite musím zúčastniť aj ja! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  Reply
 4. monicainessence

  My sme boli tiež v počte 2 ks ale na budúce berieme celú partiu. Myslím že vo väčšej skupinke je väčšia zábava. Bolo super, aj to horko sa nejak dalo zvládnuť :)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*