PREDSTAVUJEM VÁM KUKU :)
 

AHOJ. Tak a je to tu. Ani tomu nemôžem uveriť:) Myšlienka vytvoriť koncept Kuku mi napadla začiatkom roku 2014.Zaujímavosťou však je,že písmenko S na krku patrilo medzi môj obľúbený šperk z môjho detstva. A tieto fotky z detstva si zaslúžia aj prvenstvo v tomto príspevku :) Viete ako to väšinou funguje, veci k vám prichádzajú a odchádzajú a potom sa opäť objavia keď ich najmenej očakávate. Tak to cítim ja s písmekami, ktoré vznikli v mojej mysli v modernej verzii, vo farbách a s myšlienkou v sebe. Finálna verzia celého projektu s webstránkou , ale aj s úžasným fotením kampane, mi tvrala takmer jeden rok. Keďže ja sama vždy hľadám skrytý význam takmer vo všetkom aj Kuku v sebe nosí určitú myšlienku. Abeceda písmen ,ktorá má zobrazovať vaše iniciály, iniciály vašich blízkych alebo domáceho miláčika sa dajú nosiť na tri spôsoby a písmenko si môžete zavesiť kamkoľvek.Mojim osudovým číslom, ktoré ma sprevádza počas môjho doterajšieho života a je aj mojím šťastným, je číslo 9. A preto som zvolila aj 9 krásnych pastelových a neónových farieb do kolekcie. Výber farieb bol skutočne ťažký, len farby som vyberala takmer mesiac.Vedeli ste ,že každé písmeno nášho mena má v sebe skrytý zmysel a tak isto aj vaša obľúbená farba nemusí byť len záležitostou vkusu ,ale môže poodhaliť mnohé črty vašej osobnosti a dokonca ovplyvniť vašu náladu? A tak isto ako som kládla dôraz na výber farieb bol pre mňa dôležitý aj výber materiálu retiazky. Materiály retiazok som chcela mať vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele,tzv chirurgická oceľ, ktorá je považovaná za materiál nového tisícročia. Čo je pre mňa veľmi pozitívne, je aj skutočnosť, že písmená sú vyrobené v Českej Republike a vymyslené na Slovensku, sú jedinečné a sú naše.Nie je to žiadna Čína a som na to veľmi hrdá! Vyrobené sú z tvrdenej gumy a sú nenáročné na údržbu. A keďže si myslím, že aj balenie je veľmi dôležité,tak som aj jemu venovala veľkú pozornosť. Balené sú v jednoduchom štýle, veľmi čistom,s krásnou metalickou fóliou, pretože jednoduchosť je krásna.Dokopy to vytvára jeden celok pod názvom KUKU :) A prečo KUKU? To vám vysvetlím hádam v ďaľšom príspevku, kde vám predstavím zákulisie nášho fotenia kampane . Čo je však najpodstatnejšie je to, že dušu písmenkám dávajú ich majiteľky. Je to produkt pre mladé ambiciózne dievčatá, ktoré vedia čo chcú a neboja sa to vyjadriť. Nech Vám prinášajú radosť a zároveň nech vo Vás symbolizujú vašu osobnosť , alebo Vám pripomínajú vašu blízku osobu alebo domáceho miláčika. Verím tomu, že pre Vás bude znamenať písmenko to čo pre mňa po celé tie roky. 

S láskou Soňa

 

Chcem sa poďakovať ľuďom bez ktorých by KUKU nebolo ono. Ďakujem Peťovi Hrivnakovi za jeho fantastickú grafiku a 3D grafiku hrivisdesign.com. Tiborovi a chalanom za zhmotnenie E-shopu ghstudio.sk. Fashion TV , TV JOJ,Tomášovi Thurzovi, Sušimu, ľudom , ktorí aj menšou účasťou participovali na projekte , predovšetkým aj mojim dievčatám, ktoré sa stali ozdobou KUKU a v neposlednom rade môjmu Robkovi, ktorý nad týmto projektom strávil hodiny a hodiny práce. Ďakujem vám z celého srdca!

www.ilovekuku.com

Category: ♥ Soňa, ♥E-Shop, ♥ilovekuku, ♥KUKU. Comments: 14.

14 thoughts on “PREDSTAVUJEM VÁM KUKU :)

 1. Danka

  Ahoj! Nápad je skvelý, je to celé pekne vymyslené, nostalgicky to pripomína detstvo a zároveň prináša (staro) nový trend na SR. Hneď sa mi to zapáčilo, no keď som si prečítala článok prišlo mi až ľúto… Každý z nás dobre vie, že takmer všetko je robené v Číne a i love kuku no nie je, no problém je v tom, že všetko, čo sa vyrobí TU je drahé vyslovene predražené. Nechcem Ti nijako ublížiť, ale je mi ľúto, že si to obyčajné dievčatá jednoducho nebudú vedieť kúpiť. Lebo dať 11 eur za toto… pardon. Chápem, že tým, že ste to robili tu, potrebujete vyrovnať náklady a všetko, no podľa mňa ak by to bolo lacnejšie, kúpilo by si to o mnoho viac ľudí (nevravím, že si to ľudia nebudú kupovať) ..všetko, celé je to krásne no drahé, možno človek ktorý sa pohybuje vyššie, je to pre neho nič.. no my obyčajní ľudia, ktorí sa tiež radi pekne obliekajú.. asi toho veľa nenakúpia… Inak je to super! …držím prsty, dúfam, že som sa Ťa nedotkla a neublížila ti :) Veľa šťastia (:

  Reply
  1. Sylvia

   Hmmm … dobre si napisala Danka … Ked sa to vyrobi u nas je to drahe … Tiez ma to mrzi, ze je vysoka cena ( jeden privesok aj s postovnym 15,20€ ;-((( )
   Pa Soni, prajem vela stastia !!!

   Reply
 2. eFeF

  Sonička tak toto je skvelý nápad. Veľmi oceňujem kráásnu prekrásnu web stránku (takú som teda ešte nevidela! je úžasná! ) a hlavne to je super, že pri objednávke vidím “svoje” vybrané písmeno napríklad na kabelke, rovno na kľúčoch. Nemusím si predstavovať ako by to asi vyzeralo – pochybnosti sú preč pri jedinom pohľade na obrázok. Je to skvelé. A farby sú dokonalé. Najviac tá strieborná, ružové, tyrkysové, žltá ….vlastne všetky!
  Si podnikavá a hlavne šikovná, prajem ti veľa úspechov :)

  Reply
 3. Bara

  Ahoj, je to pekné :) Bude možnosť si retiazky vybrať aj v zlatej farbe? niektoré by sme to lepšie zladili k veciam

  Reply
 4. erika

  Vypadá to skvěle. Za me taky cena dost vysoka. Možná by to šlo vyresit tak, ze by každý při objednávce mohl vybrat zda chce řetízek, či karabinu, tim by mohla i cena klesnout. Jinak chválim nápad dokonaly

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*