my new manicure
 

Nedeľa je môj deň! Deň na kávičku,čokoládu,oddych, novú manikúru alebo nákupy. Naposledy som mala bielu manikúru v LA. Tak som si chcela pripomenúť trošku slniečka, hlavne cez tento zasnežený víkend a dopriala som si bielu farbu, ktorá mi pripomína leto. Opäť ma nahovorili na gel-lak. Dá sa povedať, že lak na nechty bielej farby ani nemali , pretože vôbec nebol taký pekný hútny ako keď mi robievajú klasickú manikúru v Californii. A keďže som sa bielej nechcela vzdať, tak som sa dala opäť nahovoriť. Gel lak vydrží dlhšie to je pravda :) Čo poviete môže byť? Dajte mi nejaké tipy aké nechtíky si mám dať urobiť nabudúce :) Vaša SS

Category: ♥ Soňa, ♥ tips, ♥ trends. Comments: 3.

3 thoughts on “my new manicure

  1. B

    Je krásny, tiež som bola na gel laku ale pri dávaní dole mi pani veľmi zničila nechty. Neviem, či to je bežné alebo to len nevedela spraviť. Vyzeralo to perfektne ale hnevali ma už po týždni a pol riadne odrasty.

    Reply
  2. Eva Šulková

    Bílá je krásná, ale gel lak a gelovky…nemám s tím dobré zkušenosti, nosila jsem je dva roky, teď už je další dva nemám a nehty vypadají mnohem lépe a zdravěji, nicméně bílá je bílá :) líbí se mi meruňkové barvičky nebo pak neonově růžová ;)

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*