VEĽKÁ SÚŤAŽ BLOGEROV!!
 


Ahojte! Po dlhšej dobe som opäť vymyslela súťaž,tentokrát pre Blogerov! Celá súťaž bude spočívať v tom, že majitelia blogov , ktorí budú mať šancu zapojiť sa, získajú tričko I’m Blogger zadarmo. Toto tričko dostane 13 blogerov, ktorých si vyberiem. Do komentáru pod tento príspevok mi budete musieť poslať odkaz na váš blog a vašu emailovú adresu, aby som si mohla vybrať 13 najlepších. Následne ľudí, ktorých si vyberiem pošlem tričko Im blogger zadarmo a vašou úlohou bude zostaviť originálny príspevok na vašom blogu v tomto tričku, označiť sa v ňom na Instagrame, pod #skoncovateam (chápem, že nie všetci máte Instagram, ale bude výhoda ak áno a zdielať váš príspevok na Facebooku. Vašej fantázii sa medze nekladú, dôležité bude mať na sebe tričko a to s akými doplnkami a v akom prostredí to nakombinujete to nechám už na vás. 13 najlepších uverejním aj na svojom blogu s prelinkom na váš blog a verím, že získate nových followerov. Víťaz celej súťaže získa darčekovú poukážku v hodnote 200 EUR do IEM.sk, mikinu, tričko a šiltačku SUPERBLOGGER z kolekcie SS a darčekový balíček od Biodermy. Všetko bude v hodnote cca 400 EUR. Do súťaže sa môže zapojiť každý kto je majiteľom blogu. Samozrejme táto súťaž je určená aj pre blogerky z Českej Republiky. Teším sa na vaše komentáre a na blogy, ktoré mi budete posielať. Som na vás zvedavá :)

87 thoughts on “VEĽKÁ SÚŤAŽ BLOGEROV!!

 1. Bak Adrián

  Ahoj Soni , som začinajuci model (teda ak boh da chcel by som sa tomu venovať :D)) :) s blogovanim som začal len prednedavnom a chcem naň pridavat všetko čo mna bavi, teba mam moc rád ako osobu,čiže by bolo super ak by som mohol urobit prispevok aj kvazi o tebe a kuskom oblečenie tvojej značky :) môj blog :) dúfam že sa bude tiež páčiť :) http://adrienback.blogspot.sk/

  mail – BAdri.Bak@gmail.com

  Reply
 2. Lienka

  Ahoj Soni, ty, tvoj blog, shop, práca, tvoje dosiahnuté výsledky, tvoja krása a hlavne nekonečne optimistická nálada a úsmev, ktorý ťa nikdy neopúšťa sú pre mňa veľkou inšpiráciou a motiváciou ♥
  Na túto súťaž musím povedať len jediné slovíčko… Waaaau!! Je to podľa mňa veľká príležitosť :) Zapájam sa aj ja, blogujem zatiaľ len o kozmetike, recenziách a handy made inšpiráciách.. Chcela by som vyskúšať niečo nové, a začať tvoriť fashion príspevky…

  Môj blog: http://lieenka.blogspot.sk/

  Môj instagram: http://instagram.com/li3nka

  Môj e-mail: minoxova@gmail.com

  Reply
 3. Luccie

  Ahoj Soni :)
  Tak toto je jedna z najlepších súťaží! Tričko vzyerá nádherne, asi predvčerom som kamarátke v škole hovorila, že to musím mať- keď sme obkukovali celý e-shop :)

  Môj blog: http://www.luccietips.blogspot.sk. Je zameraný na rôzne oblasti, no hlavne beauty, móda, životný štýl, jedlo (<3), cestovanie, nakupovanie a pod. :) Svoje si tam nájdu aj tí, ktorí radi spoznávajú ľudí, pretože občas 'spovedám' celkom zaujímvaých ľudí (aspoň ja ich za zaujímavých považujem) ako napr. Stanka H.Hricová, či Jojo Benedik :) Články prekladám aj do angličtiny, takže aj niečo pre zahraničné publikum :) Dúfam, že sa Ti môj blog zapáči! :)
  S pozdravom Lucia

  Môj mail:lsedliakova@gmail.com

  Reply
 4. Lenka

  Soni, perfektná súťaž :) Je skvelé, že ty ako dlhoročná známa a skvelá blogerka so sebe vlastným super štýlom pomáhaš zviditeľniť sa mladým začínajúcim tváram :) myslím si, že všetci by nechceli len tričko suberbloger, ale rovno celú tvoju kolekciu, máš brutálny talent! Len tak ďalej :)

  Link na môj blog: http://stylemonblog.blogspot.sk/

  Reply
 5. Lenka

  Soni, perfektná súťaž :) Je skvelé, že ty ako dlhoročná známa a skvelá blogerka so sebe vlastným super štýlom pomáhaš zviditeľniť sa mladým začínajúcim tváram :) myslím si, že všetci by nechceli len tričko suberbloger, ale rovno celú tvoju kolekciu, máš brutálny talent! Len tak ďalej :)

  blog: http://stylemonblog.blogspot.sk/
  email: lenka.madlenova@gmail.com

  Reply
 6. Dorota

  Soni, super súťaž a keďže mám rada výzvy. Nedá mi, sa nezapojiť. Veľmi rada vymýšľam a snažím sa, aby sa moje čitateľky u mňa dobre cítili a dozvedeli sa niečo nové. Bola si jednou z prvých, ktoré som sledovala a postupne som sa dostala k založeniu blogu aj ja. Drží ma to už 2 a pol roka :-)

  Srdečne ťa pozývam do môjho sveta Viva la Vida Dorota.

  Blog: http://dorota-art.blogspot.sk/
  Mail: dora.mrkvova@gmail.com

  Reply
 7. Katka

  Skvelá súťaž, mať tak blog tak hneď sa zapojím :) Snáď bude aj nejaká súťaž pre neblogerov :)

  Reply
 8. Norina Szabo

  Drahá Soni!

  Skúsim štastie, som zo Slovenska ale som maďarka, pišem pomaďarsky, dávnejšie som si pisala články aj po maďarsky aj po slovensky nuž som si myslela že vyjadriť to čo mám sebe je lepšie vypisať s maďarskym jazykom. A tam je aj google translate čo je moc dobrá a kto je zvedavá nato že o čom pišem tak len klinkne na to a hotovo :)
  tu mám link na blog:
  http://www.norinahellaphotography.blogspot.sk

  mojou veľkou záľubou je fotenie a preto som začala robit svoj blog, zboznujem fotiť hocičo, tu mám link na fb stránku :

  https://www.facebook.com/NorinaHella?fref=ts

  Krásnu nedelu! :)

  S pozdravom,

  Norina Szabo

  Reply
 9. Pampelíška

  Môj blog: http://fatefulnight.blogspot.sk/
  Môj e-mail: pampeliska.pupavova@gmail.com

  Najskôr som si nebola istá, či sa mám zapojiť, ale nakoniec mi to tričko nedalo a nalákalo ma.

  Píšem o knihách, výletoch, o mne, trochu o kozmetike a oblečení. Proste o všetkom, čo tvorí mňa. Ale keďže s blogom ešte nie som spokojná na 100% nechcela som sa zapájať, ale nakoniec som si povedala, že nejaké zlepšenie oproti začiatkom tam je a v mojom prípade som si neni istá, či budem niekedy spokojná na 100%, tak sa zapojím.

  PS: Si veľmi sympatická a milá. Podľa mňa v našom šoubiznise pôsobíš realistickejšie aj vďaka tvojmu blogu a instagramu. Len tak ďalej Soni a veľa šťastie :)

  Reply
 10. Magnifique Brunette

  Ahoj Soni,

  ďakujem za možnosť zviditeľniť sa a podeliť sa o môj svet – môj blog :) Síce som začala s blogovaním len nedávno, idem si za svojím snom a každý deň beriem ako určitú výzvu. Odjakživa som mala blízko k písaniu. Na mojej stránke okrem módnych vychytávok, trendoch nájdeš aj moje recepty, cestovanie, tipy na krásu, reportáže so zaujímavými ľuďmi či zo zaujímavých akcií. Chcela som, aby môj blog bol čosi viac. Píšem o všetkom, čo ma vystihuje a čo patrí do môjho sveta.

  Staň sa magnifique a uži si môj blog ;)

  http://www.magnifique-brunette.blogspot.sk/

  instagram: squirrelyna

  Reply
 11. Luci

  Spočiatku som veľmi váhala, či sa do súťaže zapojiť alebo nie, keďže nevlastním blog, ktorý súvisí s módou. Blog, ktorý vediem je o zdravom životnom štýle, ktorý sa stal mojím koníčkom. V príprave jedál sa vyžívam a v ich fotení ešte viacej :) Som rada, že moju radosť môžem zdieľať aj s ostatnými. Našla som si v tom záľubu a pozitívne reakcie čitateľov sú tou najväčšou odmenou, ktorú blogger/ka môže dostať :)

  blog: http://theblogger-girl.blogspot.sk/
  e-mail: theebloggergirl@gmail.com

  Reply
 12. Lucy

  Milá Soniča,toto je úplne skvelá súťaž,úplne parametrálne odlišná od všetkých ostatných,ktoré robia blogerky,dúfam,že sa nezapájam už po limite,ale aj keby tak nevadí.Chcem to využiť hlavne na to nech vieš,že ťa obdivujem a bola by som rada keby ťa niekedy stretnem.A ešte jedna vec ohľadom tvojho blogu,mohla by si dávať akcie ktoré sa ešte len budú konať napr. na začiatku mesiaca dáš taký “kalendár” čo sa kde deje a hlavne kde by sme mohli stretnúť teba,lebo mňa ide poraziť keď vidím,že ty si niekde bola a ja som tam išla o deň neskoršie. :D A nepíšem to za účelom nech si ma vyberieš,to nie ! ale bola by som rada keby mi aspoň odpíšeš. ďakujem moc ♥ Takže asi toľko :) pa a peknú nedeľu.
  https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=8958503292172483789#overview/src=dashboard

  Reply
 13. Klára

  Blog: onelookinstyle.blogspot.cz
  Odkazy na všechny sociální sítě jsou v pravém menu na blogu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*