VÝSTAVA BEST OF…
 

Včera som mala veľmi príjemnú akciu,ktorú som išla nakrúcať pre Fashion TV. Výstava pod názvom BEST OF je výstavou luxusným šiat slovenských módnych návrharov, s ktorými sa mohli hostia a potencionálny zákazníci aj osobne zoznámiť. Veľmi príjemná atmosféra a krásne historické priestory pivnice v starom meste by mal každý fashionista určite navštíviť. Obchod Imperia design sa nachádza na Michalskej 8 a výstava bude trvať do 20 júna. Teší ma, že bol so mnou aj Robino, ktorý mi spravil pekné backstage fotky, za čo mu veľmi ďakujem :) Prajem vám krásny víkend!

Category: ♥ Fashion TV, ♥ Soňa. Comments: 9.

9 thoughts on “VÝSTAVA BEST OF…

 1. Timejka

  Soni akej značky a číslo rúžu máš na týchto fotkách? Krásna vizáž. Si riadna kosť! :) A chcem sa opýtať, či si už skúšala Baby lips? Ď.

  Reply
 2. jana

  Si ešte krajšia na živo si fakt neskutočná a milá len som sa hanbila ist za tebou mala si prácu a Robino je krásavec tiež , no ste pár eňo- ňuňo.

  Reply
 3. Gabrielle Crystal RoseBonniee ~

  Samé mňamky a tie šaty, wau ! Páči sa mi taktiež to prostredie, kde sú tie šaty umiestnené. A tie šaty čo máš na sebe vyzerajú taktiež úchvatne :)

  blog-de-la-licorne.blogspot.sk

  Reply
 4. Eva Halmova Durinova

  Sonicka si kocka,ako tvoja mamina, moja spoluziacka a spolusediaca,zo strednej SPSCH v Novakoch.Ak mozes,pozdrav ju prosim,mozno si spomenie.Drzim Ti palce,nech sa Ti dari.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*