Boy who inspires
 
 Ahojte tak tohto chlapca som našla na internete. Je to Francúz a volá sa Matthias. Má naozaj skvelý štýl. Od účesu  až po doplnky :)
 Nenašla som na jeho fotkách nič čo by mi vadilo tak hádam sa aj vám zapáči. 
Neviem prečo, ale pri mužoch mám presne vyhradené čo sa mi ohľadom módy ľúbi. To však o ženskej móde povedať nemôžem. :( V nej stále ešte hľadám ten pravý štýl.
Viac jeho outfitov si môžete pozrieť TU.

Category: ♥ blogger style, ♥ inspiration. Comments: 13.

13 thoughts on “Boy who inspires

 1. Anonymous

  ja by som nemohla mať chlapa,čo stojí pred zrkadlom dlhšie ako ja a este dlhšie si aj vyberá,čo si oblečie :D páči sa mi,ked je chlap oblečený skôr športovejšie..ale zas každý má iný vkus :)

  Reply
 2. Anonymous

  Je to síce super štýl, páči sa mi veľmi ale väčšinou keď vidím takéhoto podobne stylovaného chlapa pomyslím si, že je určite namyslený a môže mať tým pádom každú druhú, na ktorú len pozrie, škoda, že málo chlapov tých “obyčajný” neinklinuje k takémuto štýlu :D

  Reply
 3. Anonymous

  najprv som si myslela,že mi zblbol blogger,kedže toho chlapca uz dlhšiu dobu sledujem a napis bol “one of a kind” :D :D ale mile prekvapenie,že sa aj tebe pači :)

  Reply
 4. Anonymous

  100 ľudí 100 chutí. S takýmto chlapom by som sa asi hanbila chodiť po ulici lebo jeho džínsy sú viac skinny ako moje hádam. Páči sa mi keď je chlap chlapom. Chlap môže byť štýlový ale aj mužný zároveň, len treba nájsť správnu mieru. Ja nesledujem mužské blogy ale ak by som našla nejaký, kde sa mi štýl blogera páči , tiež by som ho sledovala.
  Soňa ty radíš Robovi čo si má obliecť alebo ani nie?

  Reply
 5. Expression of beauty

  Dalsi vychrtli buzik … Presne tento styl sa mi na chlapoch nepaci iba ma tym odradzaju, ale to je hlavne vec vkusu. Paci sa mi ked ma muz poriadmu muzsku postavu(sirsie plecia a vysportovane nohy) a nie ked na sebe oblecenim vyzdvihuju svoje zenske krivky :D

  Reply
 6. Anonymous

  Oblieka sa fakt pekne a stylovo. Ale pre mna ma chlap vyzerať muzne. Napasovane nohavice na tých chudých nozickach vyhrnute nad clenky mi muzne nepripadaju.

  Reply
 7. Anonymous

  och, tak toto nie, mam rada muzsku eleganciu, taliansku eleganciu, ked muz je muz a je sexy a minimalisticky styl,ktory len podtrhne charizmu. toto je este hmm pubertak? tento styl je bezny,preplacany indie styl, hehe, zapadne, podla mna tak pre mladsie rocniky zaujimavy, pre mna nad 25 nie:)

  Reply
 8. Anonymous

  Môj najobľúbenejší mužský blogger :) podľa mňa je úžasný :) má geniálny štýl ;)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*