Photoshoot
 
 Jedno z mojich najťažších fotení v živote, ktoré som nedávno absolvovala s Martinom Machajom a Barborkou Franekovou pre jeden pripravovaný projekt sme prežili s červenými a zahmlenými očami, keď sme si s Barborkou hodnú chvíľu mysleli, že už ani vidieť normálne nebudeme. Fotili sme pod vodou s otvorenými očami a dalo nám to naozaj zabrať. Už teraz však viem, že fotky budú stáť za to!

Category: ♥ photoshoots. Comments: 22.

22 thoughts on “Photoshoot

 1. Daniela

  Ja mám otvorené oči pod vodou celú dobu keď som na kupku (more je niečo ine jasne :D), čiže asi 5 hodin a nikdy ma neštipu :DDD červené sú len trošku.. tak nechapem prečo vam to robilo take problemy, určite ste ich mali otvorene kratšie ako ja napriklad… ale tak.. to je individualne a asi to zavisi od citlivosti oči :)
  BTW, teším sa na fotky! ;)

  Reply
 2. Anonymous

  Však asi aj nahé sú lebo nevidím ani ramienka na plavky :-D Málo oblečenia a veľa make-upu je u žien príznakom zúfalstva. No myslím že tu to neplatí keďže je to fotenie ale tá myšlienka sa mi páči a myslím že je aj dosť pravdivá. No každopádne sa teším na finálne fotky. Pod vodou sú najkrajšie fotky, také zaujímavé aj vlasy tak “vejú” hihi :-)

  Reply
 3. Stefi

  Oči máte vážně pěkně červené, trpím za vás :(. Docela se děsím toho, kdyby mě někdy potkalo takové focení, z potápění mám docela hrůzu :D

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*