Winter Outfit
 
 Ahojte.Dnes nám tak krásne začalo snežiť.Ani neviete ako som sa potešila konečne po tých škaredých upršaných dňoch som presne toto potrebovala.Aj moja Lolka.Tá sneh priam zbožňuje.So sestrou a maminou sme sa išli prejsť do Bojníc spolu aj s foťákom.Teším sa lebo fotky vyšli moc pekné.Konečne mám aj lepšiu náladu ,lebo posledné dni to počasie bolo veď viete aké. Sneh ma vždy poteší.Outfit, ktorý som zvolila je naozaj zimný čo poviete?Nafotili sme ešte jeden, samozrejme žiadna veľká zmena len som dala inú čiapku a dala dole kabát a tie vyšli tiež veľmi pekne publikujem ich neskôr.Zatiaľ papapa

Coat:GATE
Sweater:H&M
Shoes/bag/cap: from my dad store
Jeans:Future Heretics
Gloves:GATE
Scarf:H&M
Category: ♥ outfit. Comments: 15.

15 thoughts on “Winter Outfit

 1. Anonymous

  Ahoj holky, muzete prosim napsat, na jake strance maji takovehle inspirativni obrazky jako v postu Myslienka dna? Uz sem je nekde videla, ale nemuzu tu stranku najit. Moc dekuji! Mate krasny blog:)

  Reply
 2. Anonymous

  Pěkné fotky a skvělá čepice :-D Moc ti to sluší :-) Jen taková otázka mimo: zajímalo by mě, kolika jazyky mluvíš? :-D

  Reply
 3. Soňa

  Obrázky hľadáme na tumblr.com ale aj za tie roky čo máme internet sme si vždy pekné obrázky postahovali do Pc tak aj stadiaľ čerpáme :) Som veľmi rada že sa vám fotky páčia a na otázku koľkymi jazykmi hovorím je angličtina a učím sa španielsky ale som strašný lenivec takze na dobrej úrovni bohužiaľ len Aj :) Ale samozrejme viem aj pár viet z každého ázijského jazyka z krajín kde som žila.

  Reply
 4. Anonymous

  Ahoj Soni prosím ťa tvoj ocino má obchod v PD ? veľmi sa mi páči tá čiapka , tak by ma zaujímalo či sa dá ešte kúpiť :)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*