Miss International 2009
 
Súťaže Miss International som sa zúčastnila v roku 2009 po tom ako som sa u nás na súťaži Miss Slovensko 2009 umiestnila ako 1 Vicemiss a Miss Press.Súťaž sa mala konať v Japonsku no na poslednú chvíľu to zmenili a konalo sa to v Číne.Ani si neviete predstaviť ako som nadávala hahah.Ja Čínu nemám rada a ten kto ju zažil vie o čom hovorím :) Strávili sme tam skoro mesiac a bola tam tak strašne zima!!!!Čo vám budem hovoriť.Svetové súťaže nie sú pre mňa.A to preto ,lebo neznášam nespravodlivosť.A svetové súťaže su proste také.Všetko je to korupcia a len o politických vzťahoch či o tom ako svetové súťaže dotujú iné krajiny.Následne dievčatá z týchto zemí vyhrávaju.Tak si viete predstaviť asi akú som mala šancu:)Nevadí…Nakoniec som bola rada,že som to v zdraví prežila ,zoznámila som sa tam s fajn babami videla čínsky múr, či zakázané mesto.Keď to mám tak celé zhodnotiť bola to fajn skúsenosť, ale sľubujem, že bola posledná!!!!Niektoré dievčatá tým naozaj žili.Už na raňajky chodili s nalepenými mihalnicami!
Ešte si nemôžem pomôcť, ale prvá vicemiss miss Korea bola pre nás najväčšie prekvapenie a nikto z nás nechápal ako mohla byť druhá.Pri otázkach , ktoré kládli top 15 nevedela vôbec po anglicky zažila  strašné faux pas no nakoniec aj tak skončila druhá.Toľká hanba!!!Dievča ,ktoré má reprezentovať svoju krajinu musí vedieť po anglicky!!! 
Za šaty a takmer celú garderóbu ,ktorú som si sama zoháňala ďakujem Janke Pištejovej a Andrei Paldan:)
Ó a víťazka ,ktorú túto súťaž vyhrala bola Miss Mexico a bola som rada že vyhrala nakoniec ona.Tá po anglicky vedela :)))A štáty ako Mexico žijú svetovými súťažami a je jasné že tieto súťaže aj finančne dotujú len mne to došlo až neskôr.Ale bola krásna :)
Prajem vám krásny deň ,dúfam že som vás touto témou neunudila k smrti.Posielam kiss vaša S.

 Miss Mexico víťazka súťaže.

 Poradie, ktoré pred súťažou tipujú odborníci z globalbeuties,ma dali aj na prvé miesto.

 Miss International 2008 Miss Spain

 Takto sme sedeli na autobusoch a nechápala ako sa na nás môže prísť pozrieť toľko ľudí.

 Na čínskom múre nám dali tieto vojenské kabáty ,pretože tam bola taká strašná zima že sme to ledva vydržali.

 Zakázané mesto.

Víťazky:)
Miss Internet Beauty.Každý nech si spraví svoj vlastný názor :)
Category: ♥ memories. Comments: 11.

11 thoughts on “Miss International 2009

 1. Tamara

  ako pises celee je to o korupcii.. vobec sa necudujem ze ta dali na prve miesto v tom priebeznom- si z nich najkrajsia..a musim povedať ze ten kroj je celkom fajn no to co davaju na tie sutrtaze teraz ako “kroj” je uz hroza.

  Reply
 2. Anonymous

  ta miss internet beauty co to je ? jako pardon,ale soni ty jsi stokrát sympatičtější a hezčí :).. rozhodně tam bylo plno hezčích dívek jak ona

  Reply
 3. Angelika

  Aj ja súhlasím s tým, že tam boli oveľa krajšie dievčatá ako tá prvá vicemiss :) ale keby som to mala hodnotiť podľa krásy, jednoznačne ti patrí prvé miesto a to ti teraz nepíšem kvôli tomu, že to píšem na tvojom blogu atď. :) som šťastná, že si tam išla práve TY reprezentovať Slovensko :) ďakujeme za článok, zase sme o niečo bohatšie hahaha :) a veľmi sa mi páčia tie zlaté šaty, to boli od Janky Pištejovej? :)))

  Reply
 4. Stanka

  Soni, bola si tam nádherná, z tých súťažiacich čo sú na foto, si najkrajšia :D tá súťaž je fakt nespravodlivá, ale čo už. Život je raz taký, s tým nič nenarobíme :D

  Reply
 5. lovelyhair

  Ty jsi fakt nádherná, všude ti to tak moc sluší, ale i já si myslím, že většina těchto soutěží je rozhodnutá už dopředu a na kráse a inteligenci zas tolik nezáleží, tak alespon je to zkušenost :)……

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*